Pravidelná cvičení - cesta ke zdraví a harmonii

SPIRÁLNÍ JÓGA – tradiční techniky jógy, školy B.K.S. Iyengara, obohacené o moderní poznatky trojrozměrného spirálního pohybu a principy myofasciálních (svalovovazivových) řetězců a energetických linií v souladu s funkční anatomií lidského těla (kineziologie).

Více o Spirální józe

Jógové polohy (ásany) - relaxace - dýchání - koncentrace - moudrost východu - jógová terapie

 

Většina z nás si přeje nebo přímo potřebuje změnit svůj život k lepšímu, ať už se jedná o zlepšení zdravotního stavu, zvýšení své tělesné i duševní kondice, odbourání stresu a napětí nebo jen dosažení pocitu rovnováhy, spokojenosti a štěstí. Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je pravidelné cvičení jógy, zaměřené na zdravotní aspekty a přesné provedení pozic.

Nabízíme možnost jednou za týden si zacvičit, pravidelných 90 minut, kdy se můžeme příjemně protáhnout, posílit a zároveň uvolnit a zregenerovat svoje síly.

JÓGA podle Iyengara- nejdůsledněji propracovaná metoda jógy, přizpůsobená potřebám dnešního člověka. Klade důraz na správné provedení pozic a využívá pomůcek, a tím vede k rychlému pokroku a vysokému účinku cvičení. Byla vyvinuta indickým učitelem B.K.S. Iyengarem, jednou z nejuznávanějších osobností současné hathajógy. Má několik milionů příznivců na celém světě.

Cvičení vhodně doplňuje i KINEZIOLOGICKÁ nauka o myofasciálních liniích, které úzce souvisí s průběhem energetických drah. Uplatňování těchto poznatků ovlivňuje práci v jógových polohách, vyrovnává svalový tonus a  vylepšuje symetrické držení těla.

 

CVIČENÍ SPIRÁLNÍ JÓGY celkově zlepšuje fyzickou i psychickou kondici, podporuje správné držení těla a správné dýchání, zvyšuje ohebnost a celkově posiluje. Pomáhá při bolestech zad, při problémech s páteří a klouby, při migrénách, dýchacích a oběhových onemocněních atd. Je dobré pro všechny, kteří potřebují duševní a tělesné uvolnění a regeneraci, je vhodné i jako doplněk a kompenzace sportu.

Cvičení vede:

Mgr. Kamila Neumannová, certifikovaná učitelka jógy a jógové terapie s více než dvacetiletou praxí, absolventka kurzu Spiraldynamik®

Mgr. Drahomíra Reslová, certifikovaná učitelka jógy s osmiletou praxí jógy pro dospělé a jógy pro děti, 13 let pedagogické praxe,  aromajóga (Young Living - essential oils)

Cvičení je vhodné pro VŠECHNY, bez rozdílu věku a zdatnosti, pro děti od 13 let, i pro nastávající maminky (s mírným upravením cvičebního programu). Ke každému se snažíme přistupovat podle jeho individuálního zdravotního stavu a potřeb.

 

 

Liberec
Mnichovo Hradiště
Mladá Boleslav
Hlavice

Informace a přihlášky:

tel. 485 148 900, 776 839 021, mail: info@joga-hlavice.cz
Kurzy v délce přibližně 4 měsíce, lekce 1x týdně.
Novým zájemcům umožňujeme 1-2 lekce cvičení vyzkoušet a zaplatit jednotlivě zvýhodněnou cenu 120Kč za lekci. Pokud se rozhodnete pokračovat, doplatíte jen zbývající část kurzovného.

Pokud bude na kurzu volné místo, je možné přistoupit i během kurzu (zaplatíte adekvátní část kurzovného).

Cena kurzovného 1. pololetí 2017/2018 (září 2017 - leden 2018): 1850 Kč

!!! Pokračující budou mít své místo v dalším kurzu rezervováno po uhrazení kurzovného nebo zálohy 500Kč do 15. června 2017.

Volná místa po 15. červnu nabídneme novým zájemcům.

Platbu je možné provést hotově na hodině nebo na účet: 989491349/0800.

Při platbách uvádějte do poznámky své jméno, ve zkratce město, den a hodinu vaší lekce (např. LBC po 17.00), jako variabilní symbol uveďte den začátku kurzu:

Liberec: 25092017, Mladá Boleslav úterý: 26092017, Mladá Boleslav čtvrtek: 14092017, Mnichovo Hradiště 27092017