Cesta autem - Hlavice 15, souřadnice: N50°37´58´´; E14°55´49´´

ORIENTACE V HLAVICI:

Cesta je značená cedulkami.

Od odbočky z hlavní silnice do vesnice projedete  celou obcí. Silnice se klikatí s kopce. Z nejnižšího místa v obci začnete po silnici stoupat, první asfaltová odbočka doprava vede přímo k našemu centru. Autem, prosím nezajíždějte na dvůr před domy, pokračujte dále dle cedulek na PARKOVIŠTĚ (na křižovatce doprava a zde asi po 50m sjezd na parkoviště pod silnicí).

Dům jógy v Hlavici snadno poznáte: Celkem čtyři bíle omítnuté  budovy se žlutým rámováním okolo oken a na rozích - hlavní budova s balkonem nad vchodem, proti další  s dřevěnou pavlačí (budova čajovny) a další dvě budovy - budova s velkým sálem (od parkoviště s prosklenými dveřmi) a obytný dům.

Rozpis ubytování najdete na vstupních dveřích do hlavní budovy (pod balkonem).

 Od Prahy: po dálnici Praha – Mladá Boleslav – Mnichovo Hradiště, odbočit na sjezdu Mnichovo Hradiště, Mimoň (č.57) a pokračovat rovně směr Mimoň, Česká Lípa, až do první obce Klášter-Hradiště n. Jizerou (za mostem přes Jizeru). Zde hned za značkou obce odbočit doprava a celou obec projet po hlavní. Za obcí je odbočka šikmo vlevo na Strážiště a Jivinu, po které se vrátíte zpět do Kláštera-Hradiště a dále už pokračujete stále po hlavní silnici přes obce Jivina, Neveklovice, Strážiště, Kozmice a Vápno až k odbočce do Hlavice; vzdálenost Mnichovo Hradiště - Hlavice je 15km

 

Od Hodkovic n. Mohelkou (silnice Turnov – Liberec): přes Český Dub, zde na první velké křižovatce odbočit doleva směr Mnichovo Hradiště a po cca 200m (u bývalého podniku Dubena) hned doprava směr Osečná. Na konci Českého Dubu odbočit doleva směr Hlavice, Všelibice a pokračovat přes Roveň, Všelibice, Hrubý Lesnov; vzdálenost Hodkovice n. Mohelkou - Hlavice je 15km

 

Od Osečné (z České Lípy, Mimoně apod.): ve směru od Stráže pod Ralskem na Osečnou (a Český Dub) uprostřed náměstí v Osečné odbočit doprava (neznačená odbočka před kostelem), za městem pak doleva na Zábrdí. Pokračovat přes Vlachové a Dolánky k Hostinci Na Pince a zde již po značené odbočce na Hlavici doleva přes Cetenov. Při výjezdu na hlavní silnici Český Dub – Mnichovo Hradiště odbočit doprava (opět značeno). Vzdálenost Osečná nám. – Hlavice je 10km.