Pravidelná cvičení - cesta ke zdraví a harmonii

SPIRÁLNÍ JÓGA – tradiční techniky jógy, školy B.K.S. Iyengara, obohacené o moderní poznatky trojrozměrného spirálního pohybu a principy myofasciálních (svalovovazivových) řetězců a energetických linií v souladu s funkční anatomií lidského těla (kineziologie).

Více o Spirální józe

Jógové polohy (ásany) - relaxace - dýchání - koncentrace - moudrost východu - jógová terapie

 

Většina z nás si přeje nebo přímo potřebuje změnit svůj život k lepšímu, ať už se jedná o zlepšení zdravotního stavu, zvýšení své tělesné i duševní kondice, odbourání stresu a napětí nebo jen dosažení pocitu rovnováhy, spokojenosti a štěstí. Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je pravidelné cvičení jógy, zaměřené na zdravotní aspekty a přesné provedení pozic.

Nabízíme možnost jednou za týden si zacvičit, pravidelných 90 minut, kdy se můžeme příjemně protáhnout, posílit a zároveň uvolnit a zregenerovat svoje síly.

JÓGA podle Iyengara- nejdůsledněji propracovaná metoda jógy, přizpůsobená potřebám dnešního člověka. Klade důraz na správné provedení pozic a využívá pomůcek, a tím vede k rychlému pokroku a vysokému účinku cvičení. Byla vyvinuta indickým učitelem B.K.S. Iyengarem, jednou z nejuznávanějších osobností současné hathajógy. Má několik milionů příznivců na celém světě.

Cvičení vhodně doplňuje i KINEZIOLOGICKÁ nauka o myofasciálních liniích, které úzce souvisí s průběhem energetických drah. Uplatňování těchto poznatků ovlivňuje práci v jógových polohách, vyrovnává svalový tonus a  vylepšuje symetrické držení těla.

 

CVIČENÍ SPIRÁLNÍ JÓGY celkově zlepšuje fyzickou i psychickou kondici, podporuje správné držení těla a správné dýchání, zvyšuje ohebnost a celkově posiluje. Pomáhá při bolestech zad, při problémech s páteří a klouby, při migrénách, dýchacích a oběhových onemocněních atd. Je dobré pro všechny, kteří potřebují duševní a tělesné uvolnění a regeneraci, je vhodné i jako doplněk a kompenzace sportu.

Cvičení vede:

Mgr. Kamila Neumannová, certifikovaná učitelka jógy a jógové terapie s více než dvacetiletou praxí, absolventka kurzu Spiraldynamik® a tříleté školy jógové terapie na FTVS UK.

Mgr. Drahomíra Reslová, certifikovaná učitelka jógy s osmiletou praxí jógy pro dospělé a jógy pro děti, 13 let pedagogické praxe,  aromajóga (Young Living - essential oils)

Cvičení je vhodné pro VŠECHNY, bez rozdílu věku a zdatnosti, pro děti od 13 let, i pro nastávající maminky (s mírným upravením cvičebního programu). Ke každému se snažíme přistupovat podle jeho individuálního zdravotního stavu a potřeb.

 

 

Liberec
Mnichovo Hradiště
Mladá Boleslav
Hlavice

Informace a přihlášky:

tel. 485 148 900, 776 839 021, mail: info@joga-hlavice.cz
Kurzy v délce přibližně 4 měsíce, lekce 1x týdně.
Novým zájemcům umožňujeme 1lekci cvičení vyzkoušet a zaplatit zvýhodněnou cenu 120Kč za lekci. Pokud se rozhodnete pokračovat, doplatíte jen zbývající část kurzovného.

Pokud bude na kurzu volné místo, je možné přistoupit i během kurzu (zaplatíte adekvátní část kurzovného).

Cena kurzovného 2. pololetí 2017/2018 (únor - květen/červen 2018): 1850 Kč

Platbu je možné provést hotově na hodině nebo na účet: 989491349/0800.

Při platbách uvádějte do poznámky své jméno, ve zkratce město, den a hodinu vaší lekce (např. LBC po 17.00), jako variabilní symbol uveďte den začátku kurzu:

Liberec: 05022018, Mladá Boleslav úterý: 06022018, Mladá Boleslav čtvrtek: 08022018, Mnichovo Hradiště 07022018