Mgr. Kamila Neumannová, *1971: praxe jógy od roku 1990, vyučuje již 25 let, zakladatelka Domu jógy v Hlavici, absolventka tříletého studia Jógové terapie na FTVS UK. 

Více než 15 let studovala Iyengar jógu. Kromě několika stupňů učitelského studia, absolvovala i studijní pobyt v Iyengarově institutu v indické Púně a pravidelně se dále vzdělává u významných evropských i světových učitelů. Iyengar jógu později začala kombinovat se znalostmi různých typů pohybových terapií, zvláště Spiraldynamik® (absolvovala certifikovaný kurz v letech 2006/2007, dále se pravidelně vzdělává na dalších kurzech, v roce 2018 dokončila úroveň Intermediate). 

V letech 2012/2013 absolvovala kurz Jógové terapie, filozofie a etiky na FF UK s Dr. Rudolfem Skarnitzlem a dalšími lektory. Od roku 2008 vyučuje učitele jógy v programu „Jóga v širších souvislostech“, zaměřeném na zdravotní aspekty jógy a jógovou terapii. Její styl výuky není zaměřen jen na posturální jógu a jógovou terapii, ale stále více zapojuje i zkušenosti a znalosti z jógové filozofie a různých meditačních směrů, zejména buddhismu.

tel. 776 839 021    email :  kamila@joga -hlavice.cz